Borusan Müzik Evi’nin bu haftaki konuğu Mercan Dede

Bu hafta Borusan Klasik’te yer alan “Borusan Müzik Evi” programında Mercan Dede yer alıyor. 10 Temmuz Cuma 23.00-24.00 arası Mercan Dede Borusan Klasik radyodaki Borusan Müzik Evi programında!

Her sezon Borusan Müzik Evi’nde verdiği konserlerle sevenleriyle buluşan Mercan Dede, müzikseverlere özel hazırladığı DJ Set’iyle dinleyeni derinden etkileyen bir programa imza atacak. Mercan Dede, 10 Temmuz Cuma 23.00-24.00 arası Borusan Klasik’te!

Borusan Müzik Evi’nde gelenek haline gelen buluşmalarını bu yıl, sağlık tedbirleri nedeniyle ertelemek zorunda kalan sanatçının kendi müziklerinden oluşan bir saatlik seti olağanüstü bir yolculuğa davet ediyor dinleyicileri…

Bugüne kadar, Hayko Cepkin, Deniz Tekin, Mabel Matiz, Özgür Can Çoban, Jehan Barbur gibi isimleri Borusan Müzik Evi’nde konuk eden Mercan Dede, müzik ve görel şölenin bir arada yaşandığı 20. sanat yılını da Borusan Müzik Evi’nde kutlamış, albüm tanıtımlarıyla da dinleyicilere keyifli anlar yaşatmıştı. Şimdi Mercan Dede, sevenleri için Borusan Klasik’te; programın tekrarı bir sonraki Cuma günü 12.00 ve Pazar günü 21.00’de; tekrarlarından sonra ise, bu set Borusan Sanat’ın Spotify hesabında…

“Borusan Müzik Evi” programında ilerleyen günlerde ise Necati Tüfenk & Can İnandım, Berke Can Özcan ve Burak Özdemir dinleyicilerle buluşacak.

Borusan Klasik’i internette, www.karnaval.com/borusanklasikdinle adresinden, mobil ortamda iPhone (App Store), Blackberry (Blackberry App World), Nokia Symbian (Ovi Store ve Android (Google Play Store) cihazlarına indireceğiniz “Karnaval” uygulamasıyla, iPad kullanıyorsanız yine App Store’dan indireceğiniz “Karnaval Radyo” uygulamasıyla dinleyebilirsiniz.

tr_TRTurkish