Birsen Tezer’in Beklenen Albümü “Kağıttan Kaptanlar” Yayında

Birsen Tezer’in beklenen yeni albümü “Kağıttan Kaptanlar” yayında.

Geçen yıl temmuz ayında “Saklasam Kendimi” şarkısını paylaşarak albümün duyurusunu yapan Birsen Tezer’in, dokuz şarkıdan oluşan yeni albümü “Kağıttan Kaptanlar” Sony Music etiketiyle dinleyiciyle buluştu.

Çok değerli müzisyenlerin emeğinin geçtiği ve Hayyam Stüdyoları’nda kaydedilen albümde, Adem Gülşen, Emre Tankal, Derin Bayhan, Orhan Deniz ile Tunç Öndemir imzaları dikkat çekiyor. Derin Bayhan’ın mix’lerini yaptığı albümde, mastering ise Özgür Yurtoğlu tarafından yapıldı.

Daha önce yayımlanan ve albümün ayak seslerini taşıyan “Saklasam Kendimi”, “Tatsız Tuzsuz”, “Kadın” ve albüme adını veren “Kağıttan Kaptanlar”ın da yer aldığı albümde beş yeni şarkı daha bulunuyor. Albümün yayınıyla birlikte ise söz ve bestesi Doğan Duru’ya ait olan “Seyri Zaman”, Barış Murathanoğlu yönetmenliğinde çekilen performans klibi eşliğinde paylaşıldı.

2009 yılında yayımlanan “Cihan” albümüyle dinleyicinin kalbinde derin bir iz bırakan Birsen Tezer’in ikinci albümü “İkinci Cihan” 2013’te dinleyiciyle buluşmuştu.

Yeni albüm “Kağıttan Kaptanlar”, tüm dijital platformlarda yerini aldı.

tr_TRTurkish