Batuhan Mutlugil’den Mehmet Güreli “Koş Git Bir De Sen Bak” Yorumu

Müzik, sinema, resim ve edebiyat dünyasının duayen ismi Mehmet Güreli’nin toplam on iki şarkıdan oluşacak “Mehmet Güreli ile Buluşmalar” projesinin onuncu çalışması Batuhan Mutlugil & Mehmet Güreli “Koş Git Bir De Sen Bak” dinleyiciyle buluştu.

Duman’ın gitaristi ve geri vokali olarak başladığı müzik hayatına, solo kariyeriyle başarılı bir şekilde devam eden Batuhan Mutlugil; “Koş Git Bir De Sen Bak” şarkısının kendine özgü yorumu ve Mehmet Güreli eşliğiyle karşımızda.

Sözleri ve bestesi Mehmet Güreli’ye ait olan şarkının düzenlemesi ise Batuhan Mutlugil’e ait.

Albümde ayrıca Cem Adrian’la başlayıp Pamela, Doğan Duru, Eda Baba, İklim Tamkan & Senem Demircioğlu, Hande Mehan, Ayça Özefe, Jehan Barbur ve Melis Karaduman ile devam eden isimlerin yorumları yer alıyor.

Hayyam Stüdyosu’nda gerçekleşen kayıtlarda; elektrik gitarda Batuhan Mutlugil, bas gitarda Caner Üstündağ, davulda Berkan Tilavel imzası bulunuyor. Ayrıca şarkının mixi Berk Kula, masteringi ise Çağlar Türkmen’e ait.

Şarkının video klibi için doğal ve samimi görüntüler eşliğinde kamera karşısına geçen iki sanatçı; “Koş Git Bir De Sen Bak”ı Berkay Öktem yönetmenliğinde bir kliple taçlandırdılar.

tr_TRTurkish