Bira İçip Dünyayı Gezerek Çalışmak İster Misiniz?

Staj için yeni bir pozisyon açıldı ve başvuruları almaya devam ediyor. Ama bu tipik bir staj değil. Kahve taşımak ya da patrona yalakalık yapmak yerine zamanını dünyayı gezip bira içerek ve maceranı anlatarak geçireceksin. Florida’daki bira üreticisi World of Beer şu anda bu iş için tam 3 stajyer arıyor.

Thrillist’e göre, kabul edilen stajyerler bu yaz ülkede ve ülke dışında biracıları gezerek, bira tadarak, bira festivallerine katılarak, blogunda ve sosyal medyada deneyimlerini paylaşarak dört ay geçirecek. Sadece dört ay süren staj için stajyerlere şirket 12 bin dolar ödeyecek ve ayrıca tüm ihtiyaçlarını karşılayacak. İçilecek olan bedava birayı söylemeye gerek yok herhalde.

Başvuru yapmak için 26 Mart’a kadar süreniz var. Eğer 21 yaşından büyükseniz ve Amerika’da çalışma izniniz varsa başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Firma, başvurusu kabul edilen şanslı kişilerle gelecek hafta irtibata geçecek ve 3 stajyer Nisan ayında işe başlayacaklar.

Geç kalmadan başvurumu yapayım diyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

WorldOfBeer1

Bir tarafı şahane bir iş gibi görünse de bunun bir viral reklam çalışması olmadığını kim iddia edebilir? Öyle ise başarılı oldu bile.

What's your reaction?

tr_TRTurkish