Belkie ile Tanışma Zamanı: Çıkış Şarkısı “İki Kelime” Yayında

Berk Öcal ve Sena Karagül’den oluşan Belkie grubu, Berk’in 1,5 sene önce yaptığı beat’in Sena’nın sesiyle uyumlanması sonucu ortaya çıktı.

İlk projeleri olan “İki Kelime”de vizyonlarının ve misyonlarının ortak olduğunu gören sanatçılar bunun sürdürebilirliğini isteyerek yollarına Belkie ismiyle devam etme kararı aldı. Hem Türkiye piyasasına hem de global müzik endüstrisine kendi özgün tarzları ile üretim yapmak için çalışmaya başlayan ikili müziklerini geniş kitlelere duyurmayı amaçlıyor.

“İki Kelime”, Berk ve Sena’nın Belkie olarak buluştuğu ilk single olurken, parçanın söz ve müziği Sena Karagül, prodüksiyonda ise Berk Öcal imzası bulunuyor. Şarkının Ünal Avcı yönetmenliğinde Kastel İstanbul’da çekilen video klibinin görüntü yönetmenliğini ise Osman Kaya üstleniyor.

İkilinin, yaşantılarını ve duygularını aynı vizyonda buluşturduğu ilk teklisi ‘’İki Kelime’’ video klibi ile birlikte BBI Music Co. etiketiyle yayımlandı. Grup, ilk şarkısı sonrasında da her ay yeni parçalarını dinleyicisiyle buluşturmayı planlıyor.

tr_TRTurkish