Bad Religion’dan Albüm Detayları ve Yeni Şarkı “Chaos From Within”

Punk-rock sahnesinin usta topluluğu Bad Religion, uzun zamandır beklenen albüm detaylarıyla birlikte “Chaos From Within” isimli yeni bir şarkı paylaştı.

Geçtiğimiz yıl üç yeni parça yayımlayan topluluk, 3 Mayıs’ta yeni stüdyo albümü olan “Age of Unreason”ı piyasaya süreceğini açıkladı.

Age of Unreason”, kariyerinin 40. yılını yaşayan topluluğun 17. ve 2013 tarihli “True North”u takiben yayımlanacak ilk albümü olacak.

Kariyeri boyunca olduğu gibi, topluluk yeni albümde de güncel sosyal ve politik sorunları ele alıyor. Gitarist ve ortak söz yazarı Brett Gurewitz “Grup her zaman aydınlanma değerlerini savundu” derken, “Bugün, doğruluk, özgürlük, eşitlik, hoşgörü ve bilim değerleri gerçek bir tehlike altında. Bu kayıt bizim cevabımız” diyerek albümün ve Bad Religion’ın durduğu yeri özetliyor.

Şarkıcı Gregg Graffin ise, yeni şarkı “Chaos From Within” ile ilgili olarak, “Tarih boyunca, barbarları dışarıda tutmak için duvarlar kullanılmış ancak bana öyle geliyor ki, medeniyetin gerçek barbar yanı, içinden gelen kaos” ifadelerini kullanıyor.

Aşağıda, albüm şarkı listesi, yeni parça “Chaos From Within” ve kapak görseline göz atabilirsiniz.

Bad Religion, “Age of Unreason” şarkı listesi:

01. Chaos From Within

02. My Sanity

03. Do The Paranoid Style

04. The Approach

05. Lose Your Head

06. End of History

07. Age of Unreason

08. Candidate

09. Faces of Grief

10. Old Regime

11. Big Black Dog

12. Downfall

13. Since Now

14. What Tomorrow Brings

15. The Profane Rights of Man (bonus)

Kapak Fotoğrafı: Alice Baxley

tr_TRTurkish