Architects Yeni Single’ı ‘Seeing Red’i Paylaştı

İngiliz metalcore grubu Architects, Epitaph Records aracılığıyla “Seeing Red” isimli yeni single’ını klibi eşliğinde paylaştı. Dan Searle, Sam Carter, Alex Dean ve Adam Christianson dört dakikadan kısa bir sürede bir albüm değerinde riff ve değişken, akılda kalıcı anları bir araya getiriyor.

Yeni single yayınıyla eş zamanlı olarak Architects, Metallica ile bir başka Avrupa turnesinden önce gerçekleşecek olan 2024 Kuzey Amerika turnesinin detaylarını da açıkladı.

Carter, “‘Seeing Red’i yayınladığımız ve ABD turnemizi duyurduğumuz için çok mutluyuz,” diye paylaşıyor. “Bu, grubumuz için çok önemli ve heyecan verici bir zamanı daha işaret ediyor ve bu şarkının tadını bizimle birlikte çıkaracak insanlar için sabırsızlanıyoruz.”

“Seeing Red”, Architects’in geçen yıl büyük beğeni toplayan “The Classic Symptoms Of A Broken Spirit” albümünden bu yana kulaklarımıza ulaşan ilk yeni şarkı oluyor. Ayrıca grup için de dünya çapında kapalı gişe konserlerde Metallica’ya eşlik edilecek turne ile birlikte bir başka göz kamaştırıcı yılı başlatıyor.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Architects, photo credit: Ed Mason

Blabbermouth.net

tr_TRTurkish