Anıl Ulusoy ve Adım+Soyadım’ın Yeni Teklisi “kalem kara” Yayında

Anıl Ulusoy ve Adım+Soyadım akustik/elektronik türünde hazırladıkları “kalem kara” için güçlerini birleştirDİ. “kalem kara” BBI Music Co. etiketiyle yayında!

İçerisinde tonla yaşanmışlık barındıran sözleri ve insanı adeta yerden yere vuran müziğiyle “kalem kara”, huzurlarınızda. Kamancha virtüözü Elnur Mikayilov’un yorumlarıyla birkaç adım ileriye taşıdığı şarkıda, elektronik müzikle akustik öğeler zarafetle birleşiyor. Şarkı, insana bin ton hüzünle oradan oraya koşturma arzusu yaratıyor.

İstanbul’da yaşayan prodüktör Anıl Ulusoy, 2018’de, prodüksiyon ve elektronik müzik kariyerine “People Around” ve “Aybüke Poçan” ile başladı. 2020 yılında “theanwers” adlı 6 şarkılık albümünü ve devamında “monA” adlı teklisini dinleyicilere sundu. 2022 yılında ise “mavera” adlı şarkısıyla 3 Spotify editoryal listesine girme başarısında bulundu. Sahnelerinde kendi şarkılarının yanı sıra chill, edm ve melodic techno türlerinde live performans sergilemektedir.

Birkaç kişi tarafından tasarlanan bir müzik projesi olan Adım+Soyadım ise; çeşitli disiplinlerden ad ve soyadların kümülatif bir persona olarak bir araya gelmesiyle, merkeziyetsiz bir müzik grubu olarak karşımıza çıkıyor.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish