Alpay Şalt, Air Guitar Yarışması İçin Videolarınızı Bekliyor

Ülkemizin tanınmış davulcularından Alpay Şalt’ın her yıl farklı bir içerikle düzenlediği “Davulcunun Doğum Günü Partisi”ne bu yıl ülkemizde uzun süredir yapılmayan Air Guitar yarışması da eklendi.

Alpay Şalt İstanbul’da ilk kez yapılacak olan Air Guitar yarışması için videolarınızı istiyor.

Ödüllü Air Guitar yarışmasına katılmak için yatay formatta en fazla 90 saniyelik bir görüntü çekmeniz gerekiyor. Sevdiğiniz bir şarkının herhangi bir bölümü üzerine yapacağınız yaratıcı şovu bir filtre, yazı veya dijital efekt eklentisi olmadan kaydedip airguitarturkiye@gmail.com adresine göndererek yarışmaya katılabilirsiniz.

Etkinlik 8 Kasım’da IF Beşiktaş’ta Covid19 tedbirleri gereği sınırlı sayıda davetlinin katılımıyla yapılacak. Bu sebeple toplanan videolardan ön elemeyi geçen yarışmacıların performansları jüri üyelerine ekrandan gösterilecek. Jürinin seçimiyle ilk üçe giren yarışmacılara çeşitli ödüller verilecek. Jüri üyeleri arasında Aytek “Gitar Koçu” Akçakaya ve DJ Nikki Wild da yer alıyor.

Alpay Şalt ikiye bölünecek olan IF Beşiktaş’ın büyük sahnesinin bir tarafında müzisyen dostlarına davuluyla eşlik ederken diğer tarafında Aptülika’nın sunacağı “Görme Biçimleri” sohbetine konuk olarak çok bilinmeyen çizerlik yönünü dev led ekrandaki görseller eşliğinde izleyiciler ile paylaşacak.

Etkinlik biletlerine biletix‘ten ulaşabilirsiniz.

What's your reaction?

tr_TRTurkish