Ali Gem’den Yeni Bir Single Daha: “Sevesimiz Yok”

Ali Gem geçtiğimiz mart ayında “Oluru Yok” ile başlayan single serisini “Biraz Dursak” ile devam ettirip sonrasında yepyeni bir noktaya taşıyor.

Tamar Records etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini alan altıncı single’ı “Sevesimiz Yok” ile dinleyicide dile getirilmemiş farklı hislerin tercümanı olduğunun altını çiziyor. 

Ali Gem, “Sevesimiz Yok” ile çaresiz bir kalbin yüzeysel hisler evrenindeki acı çığlıklarını incelikli bir şekilde melodileştirerek dinleyicilerle buluşturmayı başarıyor.

Bu yapıt müzisyenin en sevilen şarkılarından biri olma potansiyeline sahip.

Sevgi arzusuyla yanıp tutuşan, ancak karşısında yüzeysel bir ilişki arayışında olan ve ne aradığını bilmeyen kayıp bir ruhun içsel savaşını ve kaybedişini samimi bir şekilde işleyen Ali Gem, en içten duygularıyla sesleniyor.

“Sevesimiz Yok” şarkısında, Alternative Rock ve Indie Rock tınıları kendini hissettirirken, aynı zamanda 90’lar Amerikan Rock etkileriyle birlikte yerli melodileri kullanmaktan da çekinmiyor.

Ali Gem, cesurca akılda kalıcı melodilere dokunmaktan çekinmeyerek, en vurucu ve net bir üslupla vokal tarzını sergilemekten geri durmuyor.

Single’ı Maslak’ta kendi stüdyosunda davulda Durukan Yaşar, bas gitarda Görkem Öztürk ve lead gitarda Ozan Çam ile kaydeden Ali Gem, şarkının mix- mastering sürecinde Ozan Çanak ile yola devam ediyor.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish