40. Yıl Dönümünde Rush’ın “Moving Pictures” Albümünden Nadir Fotoğraflar

Fotoğrafçı Deborah Samuel, Rush’ın “Permanent Waves”, “Moving Pictures”, “Exit…Stage Left” ve “Signals” albümlerinin sembolleşmiş kapak resimlerini çekmesiyle tanınır.

Rock sahnesinde özel yeri olan klasik albümlerden biri olarak kabul edilen “Moving Pictures”ın 40. yıl dönümü vesilesiyle hayranlar albüm kapağı çekimlerinden son derece nadir fotoğrafları elde edebilecekler.

Albümün fotoğrafları hiçbir zaman paylaşılmadı. Dergilerde, takvimlerde, kitaplarda veya herhangi bir yerde çevrimiçi olarak hiçbir alternatif sürümü görünmedi ve şimdi fotoğrafçı Deborah Samuel koleksiyonunun piyasaya sürülmesiyle fotoğraflar ilk kez kullanıma sunuldu.

Bu özel koleksiyonun içeriği şu şekilde: üç alternatif ön albüm kapağı, üç alternatif arka albüm kapağı ve hem Alex Lifeson hem de Geddy Lee’nin orijinal “Moving Pictures” fotoğraf çekiminden alınmış on iki alternatif iç albüm kapağı fotoğrafı.

Koleksiyondan bir seçkiyi görüntülemek veya satın almak için www.movingpictures40.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bu özel yıl dönümü fotoğraf koleksiyonunun satışından elde edilen gelir, Himalaya Katarakt Projesi’nin (HCP) faaliyet gösterdiği, dünyanın çeşitli yerlerinde kaynak yetersizliği olan çeşitli bölgelerde ihtiyaç duyanlar için mümkün olduğunca çok sayıda görme düzeltme ameliyatı gerçekleştirmek için gerekli fonu sağlayacaktır.

tr_TRTurkish