3D Printer İle Seçkin Takı Tasarımları

Collected Edition, modern üretim teknikleriyle doğa sevgisi ve klasik ikonografiyi, bu iki dünyanın bileşiminden bir takı koleksiyonu üretmek için bütünleştirdi.

Taç yaprağı, dallar ve oklar, eski gelinlik tasarımcısı Kasia Wisniewski öncülük ettiği Brooklyn’deki dükkânın özünü oluşturuyor. Onun güzel metalik parçaları bir zamansızlık hissi veriyor ve yakından bakıldığında bile elle yapıldığını düşündürüyor. Gerçekte bu enteresan takıları üreten bir 3D printer var.

Böyle zarif ve estetik ürünler yaratmak için Wisniewski dijital tasarım ve el emeğini bir kombinasyonunu kullanıyor. 3D modelleme programında parçaları tasarlamakla başlar, ama üretken teknoloji veya modifiye tarama kullanmak yerine Wisniewski elementleri bitki tomurcukları, yaprakları ve tüyleri gibi çizer. Bir balmumu model basılır ve sonra kullanacak metalde takının kalıbı çıkarılır. Daha sonra, her parça temizlenir ve parlatılır. Collecte Edition parçaları düğün ve özel günler için olduğu kadar günlük kullanım için de uygun sadelikte görünüyor.

Fikir ve tasarımlar hoşunuza gitti ve size bir fikir verdiyse Etsy’nin tüm koleksiyonuna bakabilirsiniz.

Collected Edition: Website | Etsy | Facebook | Instagram

What's your reaction?

tr_TRTurkish