yunusemre’den yeni single: “nasıl koydun benim yerime?”

Şekersiz grubunun söz yazarı ve solisti Yunus Emre Gök, duygusal derinliği ve açık sözleriyle dikkat çeken yeni şarkısı “nasıl koydun benim yerime?” ile yayında.

 Garaj Müzik etiketiyle yayımlanan “nasıl koydun benim yerime?”, tüm dijital platformlarda “yunusemre” hayranlarıyla buluştu.

“nasıl koydun benim yerime?”, ayrılığın acısını ve birini unutma çabasını dile getiren hüzünlü sözleriyle ön plana çıkıyor. yunusemre şarkısında, ayrıldığı kişiyi unutmak istemesine rağmen bunu başaramamanın verdiği duygusal çatışmayı karşısındaki kişiye açıkça ifade ediyor. Şarkı, içten ve samimi sözleriyle dinleyicilere duygusal bir yolculuk vadediyor.

yunusemre, şarkının ilk planlarını sadece gitarla kaydetmeyi düşünse de daha sonrasında basit bir aranjmanın parçaya daha farklı bir atmosfer katacağını fark etmiş ve sabit formda olmayan, daha dağınık bir düzenleme ile vermek istediği hissiyatı yakalamayı başarmış.

Bu şarkıyı yazarken içimdeki duyguları açıkça ifade etmek istedim” diyen yunusemre ekliyor, “Sadece aşkın değil, aynı zamanda ayrılığın da karmaşıklığını ve içsel çatışmalarını işlemeye çalıştım. Umuyorum ki dinleyiciler, şarkının içindeki duygusal derinliği yakalayacaklardır.”

Şarkının söz, müzik, düzenleme ve kayıtları, tüm şarkıları gibi yunusemre’ye ait. Miks ve mastering işlemleri ise Burak Ataş tarafından yapıldı.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish