Yeni Tina Turner Belgeselinden Özel Bir Fragman Paylaşıldı

Tina Turner hakkındaki yeni belgesel “Tina”dan özel bir fragman paylaşıldı.

“Küresel bir süperstarın nihai kutlaması” olarak tanımlanan ve Oscar ödüllü yönetmenler Dan Lindsay ile T.J Martin tarafından yönetilen yapım, 27 Mart’ta ilk gösterimini yapacak.

Tina Turner’in, R&B kraliçesi olarak kariyerinin ilk dönemlerinden, 80’lerin rekor kıran satış rakamları ve arena turlarına kadar ekrana taşıyan yapım, izleyiciyi daha önce hiç olmadığı bir şekilde Tina’nın özel dünyasına davet etmek için perdeyi aralıyor.

“En içsel mücadelelerini ortaya çıkaran ve en kişisel anlarından bazılarını paylaşan TINA, modern müzik sahnesinin en büyük hayatta kalanlardan birinin tanımlayıcı ve ilham verici kaydıdır.”

Angela Bassett, Oprah Winfrey, gazeteci Kurt Loder, oyun yazarı Katori Hall, Tina’nın kocası Erwin Bach ve daha birçok isimle yapılan söyleşilere ek olarak Turner’ın kendisiyle yapılan röportajlar ile 60 yıla yayılan çarpıcı miktarda arşiv görüntülerini de içeren belgesel yılın merakla beklenen yapımlarından.

Tina önümüzdeki hafta Berlin Uluslararası Film Festivali’nde dünya prömiyerini yapacak ve 27 Mart’ta HBO tarafından ABD’de gösterilecek.

Turner’ın, çocukluğunu hatırladığı bir röportajın klibini içeren yepyeni fragmana hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

What's your reaction?

tr_TRTurkish