Yeni Klor Şarkısı “İstesem Ben” ile Yeniden Havuz Başına Işınlanıyoruz

Geçtiğimiz yıldan bu yana yerli sahnenin dikkat çeken synth-pop gruplarından olan Klor, yeni teklisi ”İstesem Ben” ile havuz başı partisine devam ediyor!

Kadıköy’de yaşayan üç arkadaş, Deniz Dağlar Atalay, Ege Öztayfun ve Onur Sherifi’den oluşan synth-pop ekibi; grup elemanlarının 10 yıllık dostluğu, 80’lerin neon ışıltılı dünyasına ve retro oyunlara olan ortak ilgilerini üretimlerine yansıtmaya devam ediyor. Klor, ilk olarak 2020’de yayınladığı üç teklisinin ardından “İstesem Ben” adlı yeni parçası ile havuz başı partisine tam gaz devam ediyor.

Yeni şarkı, dinleyiciye 80’ler tadı veren synth’ler, funk ritimleriyle canlanan vocoder’lı vokaller ile kimlik buluyor. Grup şarkıda, durmadan yanlış kararlar verdiğini düşünen, hislerine anlam vermekte zorlanan kişilerle aynı hissiyatta olduğunu ve yola devam edebilmek için herkesin biraz motivasyona ihtiyacı olduğundan bahsediyor.

Klor, geçtiğimiz günlerde BBI Music Co. etiketiyle yayınlanan parçasıyla bu ortak duygulara dokunup içimizde biriken sisleri dağıtmayı umduğunu da ekliyor.

Sözü ve müziği gruba ait olan şarkının, miksleri Özgür Tabakçıoğlu, mastering işlemleri ise Maven imzası taşıyor.

tr_TRTurkish