Yeni KISS Belgeseli “Biography: KISStory”den Fragman Geldi

Tüm zamanların en ikonik rock gruplarından KISS’in ışıltılı kariyeri ve ardındaki hikâyeyi anlatan yeni belgesel “Biography: KISStory”den fragman geldi.

Yönetmen D.J. Viola’nın grubun kurucuları Paul Stanley ve Gene Simmons’ın kariyeri üzerinden grubun sektördeki elli yılını masaya yatıran dört saat ve iki gecelik etkinlik, 27 Haziran Pazar ve 28 Haziran Pazartesi saat 21: 00’den itibaren yayımlanacak.

Paul Stanley ve Gene Simmons ile diğer üyeler Tommy Thayer ve Eric Singer’in yanı sıra Nirvana ve Foo Fighters’tan Dave Grohl, Rage Against The Machine gitaristi Tom Morello, menajer Doc McGhee, müzik yapımcısı Bob Ezrin ve daha birçok konuk dünyadaki en başarılı ve etkili grubun ateşli hikayesini anlatacak.

Orijinal kayıt seansları, sahne arkası hikayeleri ve nadir çekimlerin yer aldığı film, hayranlara grubun efsanevi yolculuğuna tam erişim hakkı veriyor.

İzleyiciler grubun 1970’lerde New York City rock sahnesine adım atmasının, şöhret basamaklarını göz kamaştırıcı bir şekilde çıkmalarının, 1980’lerde neredeyse hepsini uyuşturucu ve alkole kaptırmaları ve nihayetinde 1990’larda listelerin zirvesine nasıl geri döndüklerinin ardındaki duygusal hikâyenin ilk elden anlatımına tanık olacaklar.

https://www.youtube.com/watch?v=4qKEmGCA3zo

Kapak grup fotoğrafı: Mick Hutson/Getty Images

blabbermouth.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish