Wolfgang Van Halen’in Solo Projesi Mammoth WVH’den Yeni Şarkı “Feel”

Geçen yıl Ekim ayında yaşamını yitiren efsane gitarist Eddie Van Halen’in oğlu Wolfgang Van Halen, solo projesi Mammoth WVH’in yaklaşan albümünden “Feel” isimli yeni bir şarkı paylaştı.

Şarkı, geçen ay paylaşılan “Don’t Back Down” ve “Think It Over” ile onlardan önce yayımlanan ve babasına övgü niteliğindeki “You’re To Blame” ve “Distance”dan sonra 11 Haziran’da dinleyiciyle buluşacak albümden kulaklarımıza ulaşan beşinci kayıt oluyor.

On dört şarkının yer aldığı albüm için tüm şarkıları yazan, tüm enstrüman ve vokalleri icra eden Wolfgang Van Halen’in, kendi müzikal kimliğini ortaya koyacak Mammoth WVH projesiyle şu ana kadar yayımlanan şarkılar, birbirinden farklı dokularıyla dikkat çekerken, dinleyiciyi hayli kuvvetli bir albümün beklediği de anlaşılıyor.

Wolfgang, 2007’den itibaren Van Halen’in basçısı olarak Michael Anthony’nin yerini almıştı. 2012’de grupla çaldığı ilk ve tek albüm olan “A Different Kind Of Truth”da yer aldı ve grup geçen yıl dağılıncaya kadar da onlarla birlikte performans sergiledi.

Yeni şarkıya, Agustin Esquibel tarafından üretilen ve Wolfgang’ın tüm enstrümanları çalarkenki silüet görüntülerinden oluşan bir şarkı sözü videosu eşlik ediyor.

Kapak fotoğrafı: Travis Shinn

What's your reaction?

tr_TRTurkish