Volbeat Solisti Mıchael Poulsen’in Death Metal Grubu ASINHELL ‘Fall Of The Loyal Warrior’ Şarkısı İçin Müzik Videosu Paylaştı

Volbeat solisti Michael Poulsen kaptanlığındaki yeni death metal grubu ASINHELL, “Fall Of The Loyal Warrior” şarkısının resmi müzik videosunu yayımladı.

Şarkı, ASINHELL’in 29 Eylül’de Metal Blade aracılığıyla dinleyiciyle buluşacak ilk albümü “Impii Hora”dan (Latince “Ungodly Hour”) ulaşıyor kulaklarımıza.

Vokalist/gitarist Poulsen 20 yılı aşkın süredir Danimarkalı rock’n roll ekibi Volbeat’e öncülük ederken, milyonlarca satan sekiz tam uzunlukta albüm yayımlayıp, dünya çapında stadyumları dolduran bir kariyer inşa etti. Ancak Poulsen, Volbeat öncesinde, 90’ların ortasında dört hızlı ve acımasız albüm kaydeden death metal grubu Dominus’u kurmuştu.

Poulsen, Volbeat’in 2021 albümü “Servant Of The Mind” için şarkıları bir araya getirirken, bir dizi death metal riffi yazdı ve bunları telefonuna kaydetti. Ardından, Volbeat albümü tamamlandığında, sevdiği old-school gruplara bir saygı duruşu niteliğindeki “Impii Hora” için şarkıları bir araya getirmeye başladı. Şarkılar ezici rifflere dayanıyor ve güçlü gitar döngüleri ve bağırarak eşlik edilecek nakaratlara ev sahipliği yapıyor.

Poulsen Volbeat’te ve Dominus’ta şarkı söylemesine rağman ASINHELL’de mikrofon başında yer almak istemedi. Bu yüzden Mart 2022’de eski arkadaşı, eski Morgoth solisti Marc Grewe’yi aradı ve onu ekibe katılmaya davet etti. Köklü gruplardan davulcu arkadaşlarını düşündükten sonra Poulsen, Danimarkalı Raunchy grubundan Morten Toft Hansen’den gruba katılmasını istedi.

İki deneyimli müzisyen pratik yapmaya başladı ve neredeyse her bir araya geldiklerinde tam bir şarkı tamamladılar. Vokalleri yazma zamanı geldiğinde Grewe’nin Almanya’daki evindeydi, bu yüzden Poulsen süreci başlatmak için şarkıcıya provalardan telefon kayıtları gönderdi. Poulsen ve Toft Hansen’in yıllara dayanan deneyimleri ve yok etmeye duydukları yenilenmiş açlık sayesinde, fırtına estiren bir uyum yakaladılar.

Aşağıda yeni şarkı ‘Fall Of The Loyal Warrior’, albüm şarkı listesi ve kapak görselini bulabilirsiniz.

Asinhell “Impii Hora” şarkı listesi:

01. Fall Of The Loyal Warrior

02. Inner Sancticide

03. Island Of Dead Men

04. Trophies

05. The Ultimate Sin

06. Wolfpack Laws

07. Desert Of Doom

08. Pyromantic Scryer

09. Impii Hora

10. Foj For Helvede

blabbermouth.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish