Voivod’dan Albüm Öncesi Yeni Video Geldi “Iconspiracy”

Bu sene müzik kariyerinin 35. yılını kutlayan Kanadalı progresif metal ustaları Voivod, 21 Eylül’de Century Media Records etiketiyle yeni stüdyo albümü “The Wake” i piyasaya sürecek.

Yeni albümü yayımlama hazırlığındaki grup albümün çıkmasına az bir süre kala yeni şarkı “Iconspiracy” için Costin Chioreanu tarafından hazırlanan videonun paylaşımını yaptı.

2013 tarihli “Target Earth” albümünün ardından 2016’da 5 şarkıdan oluşan “Post Society”i yayımlayan topluluk uzun aradan sonra yeni albümüyle dinleyici karşısına çıkacak.

Francis Perron tarafından Kanada’da bulunan RadicArt Recording Studio’da kaydedilen albümün kapak tasarımı yine grubun davulcusu Michel “Away” Langevin imzası taşıyor.

80’li yıllarda sırasıyla yayımladığı “War and Pain”, “Rrröööaaarrr”, “Killing Technology”, “Dimension Hatröss” ve “Nothingface” albümleriyle metal sahnesinde farkını hissettiren Voivod, deneysel çalışmaları ve sürekli sınırları genişleten müzik tavrıyla her daim bu alandaki en mühim topluluklardan biri olmuştur.

“The Wake” şarkı listesi, yeni şarkı “Iconspiracy” ve albümden daha önce paylaşılan “Always Moving” ile “Obsolete Beings” hemen burada.

Voivod “The Wake” şarkı listesi:

  1. Obsolete Beings
  2. The End Of Dormancy
  3. Orb Confusion
  4. Iconspiracy
  5. Spherical Perspective
  6. Event Horizon
  7. Always Moving
  8. Sonic Mycelium

What's your reaction?

tr_TRTurkish