Vincent Baykal Ada’dan Yılın İkinci Şarkısı “Bu Son Değil” Yayında

Vincent Baykal Ada, yeni single’ı “Bu Son Değil”i dinleyiciyle buluşturdu.

Yeni şarkıyı, “’Bu Son Değil’, koşullar ne olursa olsun yola devam etme kararlılığını anlatıyor” diyerek tanımlayan Ada söyle devam ediyor:

İster bir sevgili veya bir arkadaş ilişkisi, ister kişisel olarak yüzleşmemiz gereken başka bir durum söz konusu olsun, iç değerlendirmelerimizde zaman zaman olguları inkar etme eğiliminde olabiliyoruz. Oysa her durumun olumlu ve olumsuz yönleri olabilir. Deneyimlerimizi bir bütün olarak ele aldığımızda, yolumuz açık aslında.”

Vincent Baykal Ada’nın 2021’nin Ocak ayında çıkardığı “Odamda” single’ında olduğu gibi sözü müziği ve düzenlemesi müzisyenin kendisine ait olduğu şarkının, mix ve mastering’i Haktan İlhan imzası taşıyor.

2009 yılında İstanbul’da kurulan Sapan grubu ile müzik sahnesine adım atan Vincent Baykal Ada, grubu ile bir albüm, birçok EP ve tekli yayımladıktan sonra şimdi yoluna solo kariyeriyle devam ediyor. 2020 yılında sırasıyla “Il Etait Une Fois”, “For You”, “Kids Again”, “Your Name”, “Gölgeler”, 2021 başında ise “Odamda” adlı şarkıları dinleyiciyle buluşturan Ada’nın yeni şarkısı “Bu Son Değil” tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı.

tr_TRTurkish