Veys Çolak’ın Yeni Albümünden İlk Tekli “Yaralara Saygılar” Yayında

Veys Çolak’ın yedi parçadan oluşacak “Denizin Öte Yanı” isimli ilk uzunçalarından “Yaralara Saygılar” adlı ilk tekli BBI Music Co. etiketiyle yayında.

Veys Çolak yeni albümünün ilk teklisi olan “Yaralara Saygılar” ile geçmiş deneyimlerine hüzünlü bir selam veriyor. Daha önceki çalışmalarıyla hikaye ve his anlatıcılığı noktasındaki başarısını kanıtlayan söz yazarı, “Yaralara Saygılar” ile geçmişe müzik aracılığıyla dönüş yapıyor. Yetenekli besteci ve söz yazarı, albümün bu ilk teklisinde samimi ve içten bir anlatım dili tercih ediyor.

Veys Çolak’ın “en üretken dönemlerimin meyvesi” olarak tanımladığı “Denizin Öte Yanı” adlı ilk uzunçaları, yalnızlığın duygusal derinliklerini, iç sesimizle konuşmalarımızı, aşk arayışımızı ve kalp kırıklıklarımızı geçmişi sorgulayarak anlatıyor.

Veys Çolak şarkı yazarlığı, multi-enstrümanistliği ve aranjörlüğünü kendi üstlendiği yedi şarkılık yeni albümünden, “Gülüşümden” adlı ikinci teklisini ise 1 Nisan tarihinde paylaşacak.

BBI Music Co. etiketiyle yayınlanan “Yaralara Saygılar”ın sözü, müziği, düzenlemesi ve gitardaki ismi sanatçının kendisi olurken davulda Gencay Kıymaz’ın, mix, mastering’de ise Anıl Çifter’in imzasını görüyoruz.

tr_TRTurkish