Unutulmayacak Bir Balkan Gecesi: Dzambo Agusevi İstanbul’da

Ünlü Makedon trompetçi Dzambo Agusevi, orkestrası ile birlikte %100 Music’in katkılarıyla 12 Nisan’da Kartal Beyrut Performance’ta sahne alacak.

Birbirinden önemli müzisyen ve grupları Türk izleyicilerle buluşturan 100% Music serisi Makedonya’dan çıkan Balkan, Çingene ve Türk müziğini kusursuz harmanlayan Dzambo Agusevi ile devam ediyor.

Profesyonel müzik hayatına 11 yaşındayken amcası Koco’nun kurduğu Agusevi Orchestra’da başlayan Dzambo Agusevi özellikle sahnedeki eğlenceli ve kusursuz performansı ile ilgi çekmekte.

Türkiye’de daha önce Hüsnü Şenlendirici, Ziynet Sali, Suzan Kardeş, Dubioza Kolektiv gibi isimlerle sahne alan Dzambo Agusevi, 2019’daki ilk İstanbul konserinde unutulmaz bir Balkan gecesi yaşatarak, seyircileri bir saniye bile yerine oturtmamayı planlıyor!

2019 yılının en keyifli konserlerinden biri olarak 12 Nisan  2019 Cuma gecesi gerçekleşecek Dzambo Agusevi’nin Kartal Beyrut Performance konseri birbirinden ünlü müzisyenleri Türkiye’ye getiren 100%MUSIC katkıları ve MOODLIVE organizasyonu ile gerçekleşecek.

tr_TRTurkish