Ugly Kid Joe Yeni Teklisi “Failure” İçin Müzik Videosu Paylaştı

Ugly Kid Joe, yaklaşan albümü “Rad Wings Of Destiny”den yeni şarkı “Failure”yi klibiyle birlikte paylaştı.

Şarkı, 21 Ekim’de dinleyiciyle buluşacak albümden dinlediğimiz dördüncü şarkı oluyor. Grup bundan önce “Long Road”, “Kill The Pain” ve “That Ain’t Livin’” şarkılarıyla albümden ön izlemeler paylaşmıştı.

Yeni albüm “Rad Wings Of Destiny” ile Ugly Kid Joe, grubun bu yıl 30. yılını kutlayan ilk albümü “America’s Least Wanted”da da iş birliği yaptıkları yapımcı Mark Dodson’ı yeniden bir araya geliyor.

Fransa’nın Loud TV’sine “Rad Wings Of Destiny” albüm başlığı hakkında konuşan Ugly Kid Joe solisti Whitfield Crane şunları söyledi: “Judas Priest’i seviyorum. Ugly Kid Joe, evrene biraz mizah sokmak için bir tutkuya sahiptir – evrenin biraz mizaha ihtiyacı vardır – ve ayrıca sevdiğimiz şeylere saygı gösterir. Bu yüzden Judas Priesti seviyoruz. California’lıyız. Bütün gün ‘rad’ diyoruz. Yani ‘Rad Wings Of Destiny’.”

15 yıllık bir aradan sonra, Ugly Kid Joe 2012’de yeniden ayağa kalktı ve Avrupa’yı ve dünyanın geri kalanını kapsamlı bir şekilde turladı. Grup, 2012’de “Stairway To Hell” EP’sini ve 2015’te ise tam uzunluklu albümü “Uglier Than They Use Ta Be”yi yayımladı.

tr_TRTurkish