UGEARS 12 Yeni Mekanik Modelini Ortaya Çıkardı

UGEARS, mekaniğin gizemini, Kickstarter’a koyduğu on iki yeni mekanik modelle ortaya koymaya devam ediyor. Bazı tasarımlarda gerçek yaşam prototiplerinden eslenirken bazılarında ise tarihsel mekanizmaların ve talep listesindeki varlıkların yeniden tasarlanmasıdır.

Tüm UGEARS modelleri sürdürülebilir kaynaklardan üretiliyor ve lastik bantlar, dişliler, kranklar ve yer çekimiyle destekleniyor.  Tasarımlar tutkal veya pil gerektirmiyor; yapmak istediğini modeli tamamlamak için 11 dilde talimatlar içeren ayrıntılı ve resimli kılavuzu takip edebiliyorsunuz.

The Horse-Mechanoid, the Tower Windmill, Aviator, V-Express Steam Train with Tender, a Secret model, the Archballista-Tower, the Stagecoach, the Roadster, the Bike, the Heavy Boy Long-Hauler with Trailer ve Flexi-Cubus, tarih boyunca heyecan verici bir mekanik yolculuğa eşlik etmeyi mümkün kılıyor.

UGEARS ekibi sürekli yeni kendinden tahrikli ahşap modeller üzerinde çalışıyor. Ekip, çalışmaları için kitlesel fonlama sisteminden faydalanıyor.

 

kaynak

 

 

tr_TRTurkish