Tüm Geliri Hayvan Barınaklarına Mama ve Kulübe Olarak Bağışlanacak Festival Bu Pazar

Müziğiyle olduğu kadar hayvanseverliğiyle de tanınan Cem Adrian ile Can Gox, Eskitilmiş Yaz ve Aybüke Albere, şarkılarını bu defa can dostlarımız için söyleyecek!

KüçükÇiftlik Park’ta, n11.com’un evcil hayvanlara özel markası pet11’in desteği ve URU organizasyonuyla 3 Ekim Pazar günü gerçekleşecek pet11 Fest x KüçükÇiftlik Bark’ın kapıları 12.00’de açılacak. Tüm gün sürecek festival kapsamında elde edilen tüm gelir, mama ve kulübe olarak hayvan barınaklarına bağışlanacak.

Katılımcıların, can dostlarıyla birlikte dolu dolu bir gün geçirebilecekleri festival, Dünya Hayvanları Koruma Günü’nden bir gün önce, 3 Ekim 2021 Pazar günü gerçekleşecek. Söyleşi, eğitim ve atölye çalışmalarının gün boyu süreceği pet11 Fest x KüçükÇiftlik Bark’ta; müziğinin yanı sıra hayvan sevgisiyle, destek verdiği sosyal sorumluluk ve yardım projeleriyle de ses getiren Cem Adrian, Can Gox, Eskitilmiş Yaz ve Aybüke Albere’nin saat 17.30’dan itibaren gerçekleştireceği konserler ile tam bir festival ruhu yaşanacak.

İlk olarak, besteleri ve performansıyla başarı basamaklarını hızla tırmanan genç müzisyen Aybüke Albere sahneye çıkarak özellikle sosyal medyada ilgiyle takip edilen şarkılarını seslendirecek. Sava Savaş (vokal), Barış Can Uç (klavye-gitar-vokal), Abdullah Uyumaz (gitar), Durukan Çoban (bas gitar), Alper Akdoğan’dan (davul) oluşan yeni nesil müzik gruplarından Eskitilmiş Yaz’ın ardından ise sahneyi, yaptığı müziği “Anadolu blues” olarak tanımlayan ve genç yaşta başladığı profesyonel müzik yaşamında hatırı sayılır bir hayran kitlesi edinen Can Gox alacak. Kapanışı ise kendine has duruşu ve güçlü yorumuyla müzik dünyasının en özel isimlerinden biri olan Cem Adrian, en sevilen şarkılarını bu defa hayvanlar yararına seslendirerek yapacak.

Barınaklarla sağlanan iş birliği sayesinde, dileyen katılımcılar festivalde hayvan sahiplenme hakkında detaylı bilgi sahibi olacak. pet11 Fest x KüçükÇiftlik Bark kapsamında, aynı zamanda projenin partnerlerinden BAC Team Köpek Eğitmeni Berker Arslan, köpeklere eğitim gerçekleştirecek.  Hayvan sağlığı, beslenmesi, hayvanları koruma yasası ve yaşama hakkı gibi birçok farklı konuda, alanında uzman isimlerle düzenlenecek söyleşi ve atölye çalışmaları da gün boyunca devam edecek.

Elde edilen tüm gelir, hayvan barınaklarına mama ve kulübe olarak bağışlanacak pet11 Fest x KüçükÇiftlik Bark’ın biletleri Biletix’te!

Etkinliğe katılamayacak olan hayvanseverler, diledikleri miktarda bilet alarak barınaklarda yaşayan hayvan dostlarımıza mama desteğinde bulunabilir.

Bilet Fiyatları:

  • Bilet 3 – 250,00 TL (3 Kg Mama)
  • Bilet 2 – 150,00 TL (2 Kg Mama)
  • Bilet 1 – 70,00 TL (1 Kg Mama)
tr_TRTurkish