Tüm Geliri Barınaklara Bağışlanan “Küçükçiftlik Bark” 1 Ekim’de Küçükçiftlik Park’ta!

Festivallerin vazgeçilmez adresi KüçükÇiftlik Park, bir kez daha kapılarını can dostlarımız yararına düzenlenen KüçükÇiftlik Bark için açıyor! URU organizasyonu ve BAC Team iş birliğinde 1 Ekim Pazar günü gerçekleşecek festivalin bilet satışından elde edilecek tüm gelir, hayvan bakımevlerine bağışlanacak. Hayvan dostlarımızla ilgili söyleşi, eğitim ve atölye çalışmalarının yapılacağı festivalde gün boyu sürecek müzik yayınıyla katılımcılar hayvan dostlarıyla birlikte tamamen kendilerine adanmış bir gün yaşayacaklar. Güneş, Jakuzi ve Deniz Sipahi’nin ana sahnede vereceği konserlerle sona erecek olan festivalin biletleri Biletix’te, Passo’da ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

İlki 2021 yılında gerçekleştirilen ve hayvan bakımevlerine düzenli olarak destek sağlanması amacıyla 1 Ekim 2023’te daha da büyüyerek hayata geçirilen KüçükÇiftlik Bark’ta hayvan dostları, gün boyu açık havada sosyalleşecek, uzmanlarla söyleşiler, eğitimler, atölyeler ve müzikle dolu bir gün geçirecekler.

Eğlence, Söyleşi ve Atölyeler Bir Arada

Can dostlarımızla birlikte sosyalleşmek için onlar adına düzenlenmiş dopdolu bir festival olarak tasarlanan KüçükÇiftlik Bark kapsamında; hayvan sağlığı, beslenmesi, hayvanları koruma yasası ve yaşama hakkı gibi birçok farklı konu üzerine alanında uzman isimlerle düzenlenecek söyleşiler, hem çocuklara hem de yetişkinlere yönelik yaratıcı atölye çalışmaları gün boyunca sürecek. Projenin partnerlerinden olan köpek eğitmeni Berker Arslan ve BAC Team eğitmenleri köpeğinizle ilişkinizi daha iyi hale getirmek ve sorunlarınızı çözüme kavuşturmak için gün boyu danışmanlık verecek, grup dersleriyle köpek davranışı ve itaat üzerine çalışmalar yapacaklar. Barınaklarla sağlanan iş birliği sayesinde, katılımcılar yuva arayan miniklerle tanışabilecek, terapi ve servis köpekleri hakkında da bilgi alabilecekler.

Sanatçılar Şarkılarını Hayvan Dostlarımız İçin Söyleyecekler

KüçükÇiftlik Bark’ın festival ruhu, sevilen sanatçıların akşam saatlerinden itibaren vereceği konserlerle tamamlanacak. 2022 yılında, Spotify verilerine göre Türkiye genelinde en çok dinlenen ikinci kadın sanatçı olan Güneş, R&B-pop ve rap türündeki en sevilen şarkılarını bu defa can dostlarımız için seslendirecek.

Festival sahnesini renklendirecek diğer sanatçılar ise Jakuzi grubu ve Deniz Sipahi olacak. 2015 yılında Kutay Soyocak ve Taner Yücel tarafından kurulan ve İstanbul’un yeraltı müzik sahnesinde öne çıkan gruplardan biri olan Jakuzi, sahneye çıkarak ilgiyle takip edilen şarkılarını söyleyecek. Pop, rock ve alternatif parçalarından oluşan güncel ve retro şarkıları modern yorumuyla seslendiren Deniz Sipahi ise hem cover parçalarla hem de kendi şarkılarıyla festivalin enerjisine enerji katacak.

URU organizasyonuyla düzenlenen KüçükÇiftlik Bark’ın biletleri Biletix’te, Passo’da ve KüçükÇiftlik Park gişesinde!

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish