Trent Reznor ve Atticus Ross Yapımı “Bird Box” Soundtrack’i Huzurlarınızda

Alternatif rock sahnesinin mühim topluluğu Nine Inch Nails’dan Trent Reznor ve Atticus Ross Netflix’in yeni korku filmi “Bird Box” için hazırladıkları müzikleri servis ettiler.

Çalışmanın kısaltılmış, 10 parçadan oluşan, 66 dakikalık versiyonu dijital platformlar üzerinden dinleyicinin beğenisine sunuldu.

Filmin son versiyonunda çoğu zaman izleyicinin kulağına hiç gelmeyen “Bird Box” için önemli miktarda müzik ve kavramsal ses yarattıklarını belirten Oscar ödüllü ikili, “Bird Box”ın bize ne ifade ettiğini gösteren soundtrack kaydının bu versiyonunu dinleyicinin hoşuna gideceğini umarak yayımlamaya karar verdiklerinin altını çiziyor.

Yönetmenliğini Susanne Bier’ın yaptığı ve konusunun, görünmeyen uğursuz bir varlığın toplumun büyük kısmını intihara sürüklemesinden beş yıl sonra, hayatta kalan bir kadın ve iki çocuğunun güvenli bir yere ulaşmaya çabalamaları etrafında geliştiği filmin başrollerinde Sandra Bullock, Trevante Rhodes ve John Malkovich yer alıyor.

Ayrıca filmin soundtrack’inin daha geniş kapsamlı bir sürümünün de ilerleyen günlerde fiziki olarak piyasaya sürüleceği de bilgiler arasında.

What's your reaction?

tr_TRTurkish