Travis ‘The Invisible Band’ Albümü ve Diğer Hit Şarkılarını Çalmak İçin Yeniden İstanbul’da

Multi BRIT ödüllü İskoç grup Travis, 19 Ekim 2022 Çarşamba günü klasik albümleri ‘The Invisible Band’ ve diğer hit parçalarını Zorlu PSM’de seslendirmek için Garanti BBVA Konserleri ile İstanbul’a dönüyor.

Travis’in 3. stüdyo albümü olan The Invisible Band, 2001’de piyasaya çıktıktan sonra, Birleşik Krallık listelerinde 4 hafta bir numarada kaldı. Nigel Godrich tarafından üretilen albüm, Birleşik Krallık’ta dört kez platinum alarak müzik tarihine adını yazdırdı.

Grup, Haziran 2018’den sonra yeniden buluşacağı İstanbul seyircisine hem “Sing”, “Side” ve “Flowers in the Window” gibi önemli şarkılarının yer aldığı ikonik albümü The Invisible Band’den şarkılar söyleyecek hem de ezbere bilinen “Why Does it Always Rain on Me” ve “Closer” gibi klasik hit parçalarını dinleyiciyle buluşturacak.

30 yılı aşkın süredir 9 albüme imza atan Glasgowlu rock grubunun hafızalara kazınacak Zorlu PSM konserinin biletleri Passo’da! Üstelik 26 Ağustos – 9 Eylül tarihleri arasında Garanti BBVA kredi kartlarına %20 indirimli!

tr_TRTurkish