The Winery Dogs Gelecek Albümden Yeni Şarkı “Mad World”ü Klibi Eşliğinde Paylaştı

Gitarist/vokalist Richie Kotzen, basçı/vokalist Billy Sheehan ve davulcu/vokalist Mike Portnoy’dan oluşan üçlü The Winery Dogs, üçüncü albümü “III”ü 3 Şubat’ta grubun kendi firması Three Dog Music etiketiyle (Burnside aracılığıyla) yayımlamaya hazırlanıyor.

Yayınına bir aydan az kalan albümden kulaklarımıza ulaşan ikinci şarkı olan “Mad World”, Vicente Cordero tarafından yönetilen klibi eşliğinde paylaşıldı. Grup geçen ay albümün çıkış şarkısı “Xanadu”yu paylaşmıştı.

İlk iki albümlerinin izlerini adımlayan “III”, bir kez daha grubun kendi yapımcılığında kaydedildi ve miksajı uzun süredir grup ortağı olan Jay Ruston tarafından yapıldı.

Birlik ve toplumsal anlayışa yönelik açık çağrıda bulunan yeni şarkı “Mad World” ve blues rock hissiyatın damarlarında gezindiği ateşli yapısıyla çıkış şarkısı “Xanadu”nun ışığında üçlünün, hem enstrüman hünerleriyle ulaşılan progresif katmanlar ve armoni zenginliği hem de rock n’ roll ruhunun blues tonlarla buluştuğu bir albümle dinleyiciyi avucuna almaya hazır olduğu aşikâr.

The Winery Dogs “III” şarkı listesi:

01. Xanadu

02. Mad World

03. Breakthrough

04. Rise

05. Stars

06. The Vengeance

07. Pharaoh

08. Gaslight

09. Lorelei

10. The Red Wine

Fotoğraf: Travis Shinn

What's your reaction?

tr_TRTurkish