The Who Külliyatını Masaya Yatıran Kapsamlı Bir Kitap Geliyor

The Who külliyatını masaya yatıran “The Who: Every Album, Every Song” isimli bir kitap, 28 Ekim’de Sonicbond Publishing aracılığıyla yayımlanacak.

1964’te kurulan ve günümüzde de hala güçlü olduğunu kanıtlayan rock tarihinin en popüler ve kalıcı gruplarından The Who’nun uzun ve kapsamlı tarihinin izini süren “The Who: Every Album, Every Song”, albüm dışı parçaların yanı sıra derlemeleri, konser albümlerini ve film müziklerini de inceliyor.

Efsanevi ilk albümleri “My Generation”, tüm zamanların en iyi rock konser albümü “Live At Leeds”, en çok satan albümleri “Who’s Next”, rock operaları “Tommy” ve “Quadrophenia” ile rock sahnesinin çığır açan gruplarından biri olan The Who, 2019 Aralık ayında dinleyiciyle buluşan, kendi adlarını taşıyan son albümleri ile de ağırlığını hissettiriyor.

Kitap, The Who için şimdiye kadar yayımlanmış en kapsamlı rehber olarak öne çıkarken, “okuyucunun fanatik bir hayran mı yoksa “Tommy”nin ötesinde ne olduğunu görmek için meraklı biri mi olduğu üzerine önemli bir okuma” sözleriyle tanımlanıyor.

Kitabın yazarı Geoffrey Feakes bir müzik gazetecisi ve ilk kitabı “The Moody Blues On Track” 2019’da yayımlanmıştı.

Blabbermouth.net

tr_TRTurkish