The Mashina’nın İlk Şarkısı “Thunder, Wind and Rain” Yayında

Ankara rock sahnesinin mühim müzisyenlerinin bu yılın başlarında bir araya gelerek temellerini attığı МАШИНА the MASHINA (Bulgarca: Makine) ilk şarkısı “Thunder, Wind and Rain” ile dinleyiciye güçlü bir selam çakıyor.

Davul ve geri vokallerde bilhassa Dr. Skull’dan tanıdığımız Alper Yarangümeli ile birlikte, vokalde Cem Özçelik (Derin6, Radyokraft, Metabolic), gitar ve geri vokallerde Ural Doruk (Diken, HotworxxX), bas gitar ve geri vokallerde ise Bora Egemen’den (Karakedi) oluşan grup, çıkış şarkısı “Thunder, Wind and Rain” ile dinleyiciyi hayli tatmin edecek bir başlagıcın fitilini ateşliyor.

Old-school heavy metal ruhunun ilk andan itibaren damarlarında akmaya başladığı marş niteliğindeki şarkı, avucuna alan girişinin ardından, zaman zaman power metal sularına da yelken açarak çok katmanlı ve zengin melodik beste yapısıyla ihtiyacımız olan enerjiyi ziyadesiyle barındırıyor.

Mirage Stüdyolarında Ayhan Aydın tarafından kaydedilen şarkının miks ve mastering işlemleri Uğur Karaman tarafından yapılırken, kapak çalışmasını ise Aptulika imzası taşıyor.

Bu yıl içinde dinleyiciyle buluşması planlanan “Dr.Skull Coverz: A Tribute Album” için de bir cover şarkı kaydeden grubun ilk albüm hazırlıkları da olanca hızıyla devam ediyor.

What's your reaction?

tr_TRTurkish