THE MASHINA’nın Beklenen Yeni Şarkısı “Eski Şarkı” Yayında

THE MASHINA’nın beklenen yeni şarkısı “Eski Şarkı” dinleyiciyle buluştu.

Grubun Ankara, Mirage Stüdyolarında Ayhan Aydın tarafından kaydedilen ikinci teklisi olan “Eski Şarkı”, iki şarkıdan oluşan “A Monk and a Pirate …” projesinin ilk ayağı olarak ulaşıyor kulaklarımıza. Alper Skul 80’lerde Dr.Skull’ın ilk zamanlarında başlayıp yarım bıraktığı eski şarkıyı THE MASHINA ile birlikte tamamladı.

Zihne kazınma garantili vokal bölümleriyle nefis, karakteristik çok sesli koronun kollarında yükselen nakarata kadar taşınan şarkı, çift gitar sololarıyla Dr. Skull ve 80’ler metal ruhuna selam çakarken, tüyleri diken diken edecek gücü de damarlarında muhafaza ediyor.

Davul ve geri vokallerde Dr. Skull’dan tanıdığımız Alper Yarangümeli, vokalde Cem Özçelik (Derin6, Radyokraft, Metabolic), gitar ve geri vokallerde Ural Doruk (Diken, HotworxxX), bas gitar ve geri vokallerde ise Bora Egemen’den (Karakedi) oluşan grubun çıkış şarkısı “Thunder, Wind and Rain”, 2022’nin ağustos ayında yayımlanmıştı.

Kapak resminin Aptülika, tasarımın ise Bora Egemen, Kırmızı Tasarım imzası taşıdığı, grubun performans görüntülerinin çekimi ve AI prodüksiyonunun ise Slim Rödrigüez tarafından yapıldığı “Eski Şarkı”, tüm dijital platformlarda yerini aldı.

tr_TRTurkish