The Lost Boys Müzikali Oluşum Aşamasında

The Lost Boys müzikal oluyor. 1987 yapımı vampir temalı korku-komedi Parade’den Michael Arden, It’s Always Sunny in Philadelphia’dan David Hornsby ve daha birçok tanınmış ouyncunun dahil olduğu bir kadro ile sahneye uyarlanıyor.

Oyuncu kadrosu ya da prodüksiyon süreciyle ilgili herhangi bir açıklama yapılmamış olsa da, Deadline ve diğer yayın organları, Arden’in yönetmenliğinde ve Hornsby’nin Chris Hoch ile birlikte çalışmaların devam ettiğini doğruladı. Ayrıca, Ethan Popp (Tina: The Tina Turner Musical) Müzik Süpervizörü olarak görev yapacak ve pop grubu The Rescues orijinal müzikleriyle katkıda bulunacak.

The Lost Boys müzikalinin yapımcılığını üç usta oyuncu üstlenecek: Patrick Wilson (2004 yapımı Phantom of the Opera, 2018 yapımı Aquaman), James Carpinello (Broadway yapımları Saturday Night Fever, Xanadu ve Rock of Ages) ve Marcus Chait (Broadway yapımları The Pirate Queen ve Urban Cowboy). Deadline’a göre, gösteri “Warner Bros Theatre Ventures ile yapılan özel bir anlaşmayla” gerçekleştirilecek.

The Lost Boys’un orijinal versiyonu gösterime girdiğinde büyük ses getirmiş ve gençlik vampir filmleri kanonunun ilk örneklerinden biri haline gelmişti. Joel Schumacher’in yönettiği filmin oyuncu kadrosunda o dönemin yükselen genç oyuncuları Kiefer Sutherland, Corey Feldman, Corey Haim ve Jason Patric yer alıyordu.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Consequence.net

tr_TRTurkish