The HU Gelecek Albümünü Duyurdu ve Yeni Şarkı “Black Thunder”ı Klibiyle Paylaştı

The HU, beklenen ikinci albümleri “Rumble of Thunder”ın 2 Eylül’de dinleyiciyle buluşacağını duyurdu. Moğol metal grubu, duyuruyla birlikte yeni single’ı “Black Thunder”ın aksiyon ve ritüel dolu videosunu da paylaştı.

Albümden çıkan önceki single “This Is Mongol”da olduğu gibi grup “Black Thunder” için de sinematik bir müzik videosu sunuyor.

“This Is Mongol”un klibi Mojave Çölü’nde çekilirken, yönetmenliğini Erdenebileg Ganbold ve yapımcılığını Dashka’nın üstlendiği yeni klip aslında grubun ana vatanı Moğolistan’da geçiyor. Aksiyon dolu klip, izleyicileri bir savaş ve cenaze töreni ritüeline götürüyor. YouTube’da “Bölüm 1” olarak etiketlenen klip “Devam edecek…” uyarısıyla bitiyor.

Şarkıcı Gala bir basın açıklamasında, “‘Black Thunder’ ikinci albümümüzün baş tacı” diyor ve ekliyor, “Müzik videosu iki bölüme ayrılıyor ve erkeklerin temel değerlerini görsellerle aktarıyor. Yapımcımız Dashka, videoyu çekmek için Moğolistan’da benzersiz bir yeri seçti ve burada kırsal bölgemizdeki uçsuz bucaksız çayırlarda ata binerken harika zaman geçirdik.”

Bu video ile izleyicilere neşe ve kültürlerinin bir parçasını sunmayı hedeflediklerini vurgulayan Gala, “kültürümüze duyduğumuz gururun parlamasını diliyoruz” diyor.

Kliple eş zamanlı olarak şarkının genişletilmiş bir versiyonu da YouTube’da paylaşıldı.

Aşağıda yeni şarkı “Black Thunder”ın klibini, albüm şarkı listesi ve kapak görselini bulabilirsiniz.

The HU “Rumble of Thunder” şarkı listesi:

01. This Is Mongol

02. YUT Hövende

03. Triangle

04. Teach Me

05. Upright Destined Mongol

06. Sell The World

07. Black Thunder

08. Mother Nature

09. Bii Biyelgee

10. Segee

11. Shihi Hutu

12. TATAR Warrior

Kapak grup fotoğrafı: Khishigsuren Baasan

What's your reaction?

tr_TRTurkish