The Doors, Nirvana ve Alice In Chains üyeleri aynı sahnede

The Doors, Nirvana ve Alice In Chains’in yaşayan üyeleri özel bir performans için bir araya geldi

Seattle’daki Museum of Pop Culture’un bağış toplamak amacıyla geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği 2017 ödül töreninde onurlandırılan efsanevi grup The Doors’un yaşayan üyeleri, iki özel canlı performans için Nirvana basçısı Krist Novoselic ve Alice In Chains’in kurucularından Jerry Cantrell’le birlikte sahne aldı.

İlk önce Krist Novoselic’in akordeonuyla eşlik ettiği “Light My Fire” şarkısı için sahne alan gitarist Bobby Krieger ve davulcu John Densmore’a klavye, gitar ve vokallerde Tim Pike, Zander Schloss ve George Laks üçlüsü katıldı.

Ardından da Jerry Cantrell’in vokalleri Bobby Krieger’la birlikte paylaştığı “Love Her Medley” performansı gerçekleşti. Söz konusu performansta davullarda Densmore yerine Brian Young yer aldı.

 The Doors üyelerinin uzun bir aranın ardından ilk kez sahnede bir araya geldiği bu performansı, ekibin grunge sahnesinin önemli figürleriyle ilk buluşması değil. 1993 yılında Hall Of Fame’e dahil edilen The Doors, üç parçalık özel bir performans için Pearl Jam solisti Eddie Vedder’la sahne almıştı.
Kaynak: bantmag
tr_TRTurkish