The Cranberries Veda Albümünden İlk Şarkı Yayında “All Over Now”

The Cranberries’in yaklaşmakta olan veda niteliğindeki final albümünden ilk şarkı paylaşıldı.

Geçtiğimiz yıl bugün Dolores O’Riordan trajik bir şekilde hayatını kaybettiğinde henüz 46 yaşındaydı ve onunla gidişiyle birlikte birçoğumuzun mühim bir dönemi kıymetli başrol oyuncularından birini yitiriyordu.

Dolores’in ölümü öncesi kaydedilen yeni materyaller ise şimdi sekizinci ve son The Cranberries albümüne dönüşüp gerçek bir veda olarak dinleyiciye sunulmaya hazır.

“In The End” başlıklı albümün, topluluğun uzun süreli iş birlikçilerinden Stephen Street yapımcılığında kaydedildiği ve 26 Nisan’da BMG etiketiyle piyasaya sürüleceği açıklandı.

Dolores’in albümü kaydetmek ve şarkıları canlı çalmak için nasıl heyecanlı olduğunu düşününce albümü bitirme kararı aldıklarını, böyle bir kaybı yaşamanın nasıl acı bir süreç olduğunu belirten grup üyeleri, Dolores’in ailesinin de kabul etmesi sonrası onu onurlandırmak için yapılacak en anlamlı şeyin albümü tamamlamak olduğuna karar verdiklerinin altını çiziyorlar.

The Cranberries veda albümü “In The End” şarkı listesi ve albümden paylaşılan ilk şarkı, dinleyiciyi geçmişe götürme garantili “All Over Now” burada.

The Cranberries, “In The End” şarkı listesi:
01. All Over Now
02. Lost
03. Wake Me When It’s Over
04. A Place I Know
05. Catch Me If You Can
06. Got It
07. Illusion
08. Crazy Heart
09. Summer Song
10. The Pressure
11. In The End

tr_TRTurkish