Testament Gitaristi Alex Skolnick’in Rap Alter Egosu ‘SKOLY-D’ ile Tanışma Zamanı

Thrash metal sahnesinin önemli gruplarından Testament’in gitaristi Alex Scolnick’in ikinci kişiliği Skoly-D ve Kimmy G’nin (Kimmy Gordon) yer aldığı rap ikilisi HU$H MONEY, bir yıl önce bugün, 6 Ocak 2021’de yaşanan ABD Kongre binası baskını olaylarını ele alan ilk videosu “BIGLIE”yi yayınladı.

Aynı zamanda şarkının bestecisi ve yapımcısı olan Skolnick şarkının içeriğini, “Tüm bunların saçmalığına dikkat çekmenin bazı klasik rap ritimlerinden daha iyi bir yolu var mı? Komik sosyopolitik müziğin kurucu babası Mr. Zappa’dan ilham alan mizahla” ifadesiyle özetliyor ve ekliyor,

“Burada herhangi bir fikri değiştirmeyi beklemiyoruz ancak birinin şarkıya katılsa da katılmasa da -en azından- eğleneceğini umuyoruz.”

Temmuz 2021’de Fox News merkez binası, Times Square ve Washington Square Park’ta, Frankie Fulleda yönetmenliğinde ve “gerilla tarzında” çekilen klipte, Sckolnick’i büyük bir RUN-DMC logosunun yer aldığı tişörtüyle izliyoruz. Videoda ayrıca J-Hype (Jonathan Hyppolite) ve en çok “Chappelle’s Show”dan “Robot Guy” olarak bilinen Karl Lake de yer alıyor.

tr_TRTurkish