Tesla Yeni Şarkısı “Time To Rock” için Klip Paylaştı

Tesla grubun yeni single’ı “Time To Rock!” için resmi müzik videosu yayımladı.

Şarkıcı Jeff Keith şarkıyla ilgili olarak, “Tüm Tesla şarkılarında olduğu gibi, o ham, canlı hissi seviyoruz ve bu şarkı tamamen o ham ve canlı hissi verdi. Bu yüzden sadece canlı olarak çaldık” diyor.

Şarkının lirik ilhamıyla ilgili olarak, Jeff şunları ekiyor,

 “O türden bir şarkı, bilirsiniz, bir konsere gittiğinizde başınıza gelebilecek her şey, saçınızı biraz serbest bırakmak ve bu şarkı tam olarak bununla ilgili.”

Jeff geçen ayın başında yaptığı bir söyleşide, çıkıp 86’dan ne olursa olsun kataloğunuzu çalabilirsiniz dediklerini ancak oraya yeni şeyler atmayı ve şarkı yazmayı sevdiklerini belirtirken, geçen ağustos piyasaya sürülen single’ları “Cold Blue Steel”in de hala klasik rock listelerinde yer aldığını söylüyor.

Grubun bir önceki albümü “Shock” 2019’un mart ayında dinleyiciyle buluşmuştu. Grubun sekizinci stüdyo albümü olan “Shock”un, yapımcılığını ve ortak yazarlığını Def Leppard gitaristi Phil Collen yapmıştı.

Geçen Eylül ayında, Tesla davulcusu Troy Luccketta, ailesi ve arkadaşlarıyla vakit geçirmek için biraz ara verdiğini duyurmuştu. Şu anki güncel kadroda eski Dokken davulcusu Mick Brown’ın kardeşi Steve Brown konserlerde onun yerini alıyor.

tr_TRTurkish