Tek Günlük Şehir Festivali: 100% Music Presents/ The 1975 & Starsailor

The 1975 ve Starsailor, 16 Haziran’da KüçükÇiftlik Park’ta hayranlarıyla buluşacak.

BKM, geçtiğimiz yıl Imagine Dragons, Liam Gallagher, Joe Satriani ve daha birçok dünyaca ünlü sanatçı ile başlattığı tek günlük şehir festivalleri serisine bu yıl da; Coachella, Rock Werchter, SummerWell, Reading Festival gibi birçok festivalde headliner olan The 1975 ile devam ediyor.

İlk solo albümlerini 2013 yılında “The 1975” ismiyle çıkartan İngiliz indie rock müzik topluluğu, albümde yer alan “Chocolate” isimli şarkılarıyla kısa zamanda ve özellikle gençlerin dikkatini çekerek dünya müzik listelerinde zirveyi zorlayan isimler arasında yer aldı. Sonrasında çeşitli albüm çalışmalarına devam eden topluluk, Girls, Somebody Else, The Sound gibi birçok hit şarkıya imza attı. Son olarak A Brief Inquiry into Online Relationships’le BRIT Ödülleri’nden “En İyi Grup” ve “En İyi Albüm” ödülüyle dönen The 1975, Notes on a Conditional Form isimli yeni bir albüm daha yayımlamaya hazırlanıyor.

16 Haziran’da KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek tek günlük şehir festivalinde, The 1975 öncesinde; Poor Misguided Fool, Four to the Floor, All This Life gibi hitleriyle gönüllere taht kuran ve İngiltere Top 40 listelerinden şarkıları eksilmeyen alternatif rock müzik grubu Starsailor da Türkiye’deki hayranlarıyla buluşacak.

Aynı gün üniversite sınavından çıkıp festivale gelecek olan gençler ve #FestivaleGel çağrısına uyan tüm müzikseverler, Starsailor öncesinde sırasıyla Büyük Ev Ablukada, ADAMLAR, Sound Cinema ve Yokuz dinleyerek stres atacak ve eğlencenin nabzı İstanbul’da tutulacak.

etkinlik detayları için.

What's your reaction?

tr_TRTurkish