Tears for Fears’ın “The Seeds of Love” Albümünün Koleksiyon Seti Geliyor

80’li yılların unutulmaz ekiplerinden Tears for Fears, The Seeds of Love albümlerinin koleksiyon setinin yayınlanacağını duyurdu.

Grup, albümünün yakında çıkacak olan Super Deluxe kutu setinde yer alan “Standing on the Corner of the Third World” şarkısının daha önce yayınlanmamış bir versiyonunu paylaştı.

Şarkının Townhouse Live Jam Session versiyonu 1988’de kaydedildi ve albümün yeni sürümünde yer alan, daha önce hiç duyulmamış, stüdyoda canlı yayın performanslarının yarım saatlik bir parçası.

Parçanın dokuz dakikalık versiyonun bulunduğu oturumları hatırlatan Tears for Fears kurucu ortağı Roland Orzabal, “Oleta Adams, davulda Manu Katche ve basta Pino Palladino ile canlı çalmaya başladık. İnanılmazdı; bu canlı oturumlar büyülüydü. Benim ilk terapi dönemimdi, gidip terapi görüyor ve özellikle açık ve duygusal bir durumda geri dönüyorum. Bu şarkı ondan çıktı. “

9 Ekim’de UMC / Virgin etiketiyle çıkacak olan “The Seeds Of Love” süper lüks kutu seti, dört CD’den ve bir Blu-Ray’den oluşuyor. Ayrıca sette, demo oturumları, canlı kayıtlar ve stüdyo oturumlarından yayınlanmamış 22 parçanın yanı sıra B tarafları ve nadir miksler de yer alıyor.

Öne çıkan özellikler arasında Townhouse Jam Sessions, Roland Orzabal’ın vokal yaptığı “Advice for the Young at Heart” demoları ve yakın zamanda yayınlanan “Rhythm of Life” demosu ile birlikte Blu-Ray Grammy adayı sanatçı Steven Wilson’ın albümünün 5.1 bir karışımını içeriyor.

Rollingstone.com

tr_TRTurkish