Suzet’ten Kaderi Sorgulatan Bir Şarkı: “Sana Çıkmaz Bu Yol”

Pozitif enerjisi ve dans ettiren şarkıları ile müzikseverlerin gönlünü fetheden Suzet, geçtiğimiz aylarda yayınladığı, dinleyicilerin büyük beğenisini kazanan “Neler Neler”den sonra içinde hem isyan hem aşk olan yeni şarkısı “Sana Çıkmaz Bu Yol”u 25 Ağustos Cuma günü tüm dijital platformlarda sevenleri ile paylaştı.

Küçük yaşlardan itibaren müziğin sihirli dünyasına adım atan Suzet, “2022 Yaz Üçlemesi” projesi ve geçtiğimiz nisan ayında yayınladığı “Neler Neler”in ardından, isyan ve aşkı aynı potada eriten, mecburi bir ayrılığın enerjik ritimlerle anlatıldığı anlattığı “Sana Çıkmaz Bu Yol” ile huzurlarınızda.

Yoğun tempolu, bol mücadeleli ve yollarda geçen bir dönemde şarkı ile yolları kesişen Suzet, Pop, Afro ve Rap esintileriyle bezeli düzenlemesiyle, akılda kalan söz ve melodileriyle dikkat çekici bir şarkıya imza atıyor. “Sana Çıkmaz Bu Yol”u “insana kaderi sorgulatan bir şarkı” olarak tanımlayan Suzet, “Gerçekten kader diye bir şey var ve akacak kan damarda durmuyor mu? Yoksa onu değiştirmeye gücümüz yeter mi?” diye soruyor.

Suzet şarkının sözlerini önceki şarkılarında da iş birliği yaptığı Tüzzün ile kaleme aldı. Tüzzün’ün bestelediği “Sana Çıkmaz Bu Yol”un düzenleme ve mix sürecini Ufuk Kevser üstlenirken, mastering aşamasında ise Utku Ünsal’ın imzası var. Kayıtları Blue Kite Studio’da Mahmut Albulak tarafından tamamlanan şarkının çekici kapak fotoğrafı ise Metin Kuşçu’nun objektifinden hayat buldu.

Suzet’in mecburi bir ayrılığı anlatan ama ayrılığın da zamanın da yenemediği duyguları yaşatan, hem sözleri hem melodisiyle kulaklarda ve akıllarda iz bırakacak olan “Sana Çıkmaz Bu Yol” isimli teklisi, Sony Müzik Türkiye etiketiyle, 25 Ağustos Cuma gününden itibaren tüm dijital platformlarda yerini aldı.

tr_TRTurkish