Supermodel Taxidermy Gelecek Albümden Yeni Şarkı “Exorcist For Beer”i Paylaştı

Thrash metal ve hardcore punk’ı bir araya getiren Kanadalı Supermodel Taxidermy, 2022’de “A Whorer Story” EP’si ile ilk çıkışlarını yaptıklarından bu yana amansız bir mosh pit çılgınlığı sunuyor. “At What Cost” başlıklı ilk tam uzunluktaki albümlerini tanıtmaya hazırlanan üçlü, gelecek albümden yeni şarkı “Exorcist For Beer “ı paylaştı. Müzikal olarak bu parça Mike Tyson ile ringe çıkmak gibi, yoğunluk devam ediyor.

Punishment 18 Records aracılığıyla 31 Mayıs’ta dinleyiciyle buluşacak “At What Cost”, yoğun gitar kancaları, ağır davulları ve akılda kalıcı bas yürüyüşüyle zihinde yer edecek bir içeriğe sahip. Ortak bir çalışma olan bu albümün büyük bir kısmı lirik olarak ölüme bakıyor. Yazıların birçoğu kötü alışkanlıkların neden ve sonuçlarını ve hayatımız boyunca yapılabilecek yanlış seçimleri sorguluyor.

Vokalist ve gitarist Shawn Maynard, “Eğer bunu kulaklarınıza doğru bir şekilde sattıysak, albüm D.R.I’ın Full Speed Ahead’ine karşı Iron Reagan’ın Crossover Ministry’sine bir parça Slayer dokunuşuyla benzeyecek” diye ekliyor.

Supermodel Taxidermy, vokal ve gitarda Shawn Maynard, bas gitar ve geri vokalde Michael Cheney ve davulda Reilly Williams’tan oluşuyor.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Supermodel Taxidermy “At What Cost” şarkı listesi:

1) Wake Up 1:56

2) Exorcist For Beer 3:21

3) Clinics 3:20

4) Lipstick 2:54

5) Blood Painted Dash 3:16

6) Gage 1:48

7)Kevlar 3:10

8)The Hanging Tree 3:17

9) Subliminal 3:12 (Suicidal Tendencies Cover)

10) Death Dealer 3:37

Supermodel Taxidermy, photo credit: Cole Williams

tr_TRTurkish