Steel Panther Yeni Albümünü Çıkış Şarkısı “Never Too Late (To Get Some Pu**y To Tonight)” ile Duyurdu

Steel Panther, altıncı stüdyo albümleri “On the Prowl”un 24 Şubat’ta dinleyiciyle buluşacağını duyurdu. Aynı zamanda gruba pek yakışan marş kıvamındaki “Never Too Late (To Get Some Pu**y Tonight)” isimli ilk single’ı da klibiyle birlikte paylaştı.

80’lerin glam metal enerjisini en iyi yansıtan gruplardan olan Steel Panther’in, hard rock kıvamında seyreden, grubun alametifarikası mizah ve şehvet dozunu tam kıvamında kullandığı şarkı, gelecek albümün ilk ön izlemesi oluyor.

Davulcu Stix Zadinia, “Şarkı ve video mutlak bir kamu hizmeti duyurusu” diyor ve ekliyor,

İnsanlar on yıllardır Steel Panther’den yaşam, aşk ve mutluluk arayışı hakkında tavsiyeler istiyorlar. ‘Never Too Late’ asla pes etmemek, kalbinin sesini dinlemek, hayallerini gerçekleştirmek, zorlukların üstesinden gelmek, dalgalı denizlerde gezinmek, yıldızlara ulaşmak ve cebinizdeki diğer klişeler için bir hatırlatmadır.”

Öte yandan Steel Panther kısa süre önce, 2021’de gruptan ayrılan uzun süredir basçı Lexxi Foxxx, diğer adıyla Travis Haley’nin yerini alan yeni kalıcı basçısı Spyder’ı da duyurdu.

Şarkı, Tinder tarzı bir uygulamada, gruba olan karşılıklı aşkları üzerinden eşleşen iki Steel Panther hayranını takibe alan klibiyle yayında.

tr_TRTurkish