‘Spider-Man: No Way Home’dan Beklenen Fragman

Marvel’in merakla beklenen “Spider-Man: No Way Home” fragmanını nihayet paylaşıldı.

No Way Home fragmanı, Far From Home’un kaldığı yerden devam ediyor. En son devam filminde, Parker’ın gerçek kimliği filmin son anlarında ortaya çıkmış artık ciddi sonuçlarla karşı karşıya kalan lise öğrencisi Parker’ın hayatı kaosa dönüşmüştür.

Çaresizce normale dönmek isteyen Parker, herkesin hafızasını sıfırlamak için Doctor Strange’e (Benedict Cumberbatch) döner. Ancak Parker, Strange’in büyüsünü kullanım sırasında değiştirmeye çalıştığında, zaman çizelgesini kırıyor gibi görünüyor. Parker, Strange’in dediği gibi kelimenin tam anlamıyla “iki farklı hayat yaşamaya” çalışırken, işler kaotik bir süreklilik çarpışmasına atılır.

Tom Holland’ı Peter Parker rolinde izlediğimiz yapımda Alfred Molina’nın Doctor Octopus’u, Jamie Foxx’un Electro’su ve Willem Dafoe’nun Green Goblin’i dahil Zendaya, MJ rolüyle yeniden oynayacak, Jacob Batalon Ned Leeds rolüyle, Marisa Tomei May Hala rolüyle, Benedict Wong Wong rolüyle ve Jon Favreau Happy Hogan rolüyle geri dönecek. Jon Watts, Holland serisinin üçüncü filmini yönetmek için kamera arkasında yer alıyor.

17 Aralık 2021’de vizyona girecek filmin fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

What's your reaction?

tr_TRTurkish