Son Zamanların En Çok Satan Çizgi Roman Serisi Köpek Adam’ın Heyecanla Beklenen Altıncı Kitabı Çıktı

Uluslararası çok satanlar listesi birincisi Kaptan Düşükdon’un yaratıcısı Dav Pilkey’in hayat verdiği, yarı köpek yarı insan, tam bir kahraman Köpek Adam’ın birbirinden eğlenceli maceraları, Altın Kitaplardan çıkan “Köpek Adam Patilerin Çağrısı” ile devam ediyor.

Çocukken DEHB ve disleksi tanısı konan Dav Pilkey resim çizmeyi ve öykü yazmayı çok seviyordu. Sınıfın düzenini bozduğu gerekçesiyle sık sık okul koridorunda oturması istenen Pilkey, bu süreçte uluslararası çok satanlar listesinde bir numaraya yerleşen Kaptan Düşükdon ve yarı köpek yarı insan halk kahramanı Köpek Adam’ı yarattı.

Sevgi dolu, iyi yürekli ve bir o kadar da sakar kahraman Köpek Adam, kötülerin karşısında durmaktan asla vazgeçmediği birbirinden eğlenceli maceralarıyla çocukların gözdesi oldu.

“Köpek Adam Patilerin Çağrısı”nda Köpek Adam işlemediği bir suçtan dolayı suçlu bulunur ve köpek hapishanesine gönderilir. Dostları masumiyetini kanıtlamak için uğraşırken o kendini köpekler ve insanlar arasında sıkışmış hisseder ve yerini bulmakta zorlanır. Her iki dünyanın bir parçası olan Köpek Adam acaba hangi dünyaya ayak uydurabilecek? İnsanların dünyasına mı, köpeklerin dünyasına mı?

Orijinal adı: Dog Man Brawl of the Wild

Türkçesi: Pınar Gönen

Çizen ve Renklendiren: Dav Pilkey

Sayfa Sayısı: 224

Fiyatı: 75.00 TL

Dağıtım Tarihi: 18.08.2022

Tür: Çocuk – Çizgi Roman (+9 yaş)

tr_TRTurkish