So Duo Şarkıları Artık Plak Formatında Yeni Bir Koleksiyonda

Sumru Ağıryürüyen ve Orçun Baştürk’ün gönül tahtımıza kurulan nadide müzik projesi So Duo’nun şarkıları bu kez plak formatındaki bir koleksiyonla dinleyiciyle buluştu.

Geleneksel ve avangart arasında geniş ve renkli bir yelpazede, çeşitli türlerin büyülü motiflerini buluşturdukları müzikal altyapıyla dinleyiciyi derinlerine çeken So Duo’nun, 2018’den bu yana yayınladığı bir albüm, iki E.P. ve bir single, “So Far” isimli bir duble LP olarak Rumi Sounds – Berlin etiketiyle yayınlandı.

İkilinin, birçoğumuzun tanıştığı ilk mahsulü 2018 tarihli “Ay Ana” albümüyle birlikte, 2019’da yayınlanan üç şarkılık “The Light”, geçen yıl dinleyiciyle buluşan dört şarkılık “Kırksabır/Patience Fruit” ve “Sonbahar” single’ını bir araya getiren plak, bu yanıyla şimdiye kadarki tüm So Duo kayıtlarına ev sahipliği yapıyor.  

Kapak çalışması Ezgi Keskinsoy imzası taşıyan ve Bülent Somay’ın sunum yazısının eşlik ettiği plak, Rumi Sounds – Berlin linki üzerinden sipariş verilebilirken, Türkiye satış tarihi ise yakın zamanda belli olacak.

tr_TRTurkish