Slayer “The Repentless Killogy”den Fragman Geldi

Trafalgar Releasing, Nuclear Blast Records ve Prime Zero Productions iş birliğiyle, 6 Kasım’da sadece bir gecelik bir etkinlikle dünya çapında vizyona girecek “Slayer: The Repentless Killogy”den bir fragman paylaşıldı.

“The Repentless Killogy” filmi, 2015 tarihli son Slayer albümü “Repentless”da yer alan “You Against You”, “Repentless” ve “Pride In Prejudice”ın akıllara zarar müzik videolarını tasarlayan ve yöneten BJ McDonnell tarafından yazılıp yönetildi.

Sinema filmi, kronolojik bir hikâye çizgisini izleyerek bir araya getirilen üç müzik videosu ile açılıyor ve anlatının ana karakteri Wyatt’ı tanıtarak açılıp acımasız hikâye örgüsü ve tansiyonun giderek arttığı bir tempoyla devam ediyor.

“The Repentless Killogy”nin ikinci bölümü ise Wayne Isham tarafından yönetilen, Slayer’ın 5 Ağustos 2017 tarihinde Los Angeles Forum’da gerçekleştirilen ve “South Of Heaven”, “War Ensemble”, “Mandatory Suicide”, “Dead Skin Mask”, “Raining Blood” ve “Angel Of Death”başta olmak üzere dinleyicinin favorilerini içeren konserinden oluşuyor.

Filmin prömiyerini takiben, 8 Kasım’da, dijital ve Blu-ray olarak da piyasaya sunulacak ve film müziği hem çift LP hem de iki CD paketi olarak yayımlanacak.

tr_TRTurkish