Sıkı Durun! Mr. Bungle 20 Yıl Sonra Geri Döndü

Thrash metal ve hardcore punk evreninin efsanevi ekibi Mr. Bungle, eylemlerini sürdürmek için bir kez daha sahneyi devralıyor.

Üstelik müthiş iş birlikçileriyle birlikte.

Mikrofon başında Faith No More’un kudretli sesi Mike Patton ile Trevor Dunn ve Trey Spruance, grubun yirmi yılı aşkın süre sonraki ilk albümü için Anthrax’tan Scott Ian ve eski Slayer davulcusu Dave Lombardo ile birlikte ortalığı toza dumana bulamak için geri döndü.

11 şarkının yer aldığı “The Raging Wrath of the Easter Bunny Demo” isimli albüm, Eureka, California çıkışlı grup tarafından 1986 kaset demoları için yazılan parçaların yanı sıra S.O.D. “Hypocrites / Habla Español O Muere” ve Corrosion of Conformity’nin “Loss For Words yorumlarını içeriyor.

Ipecac Recordings etiketiyle dinleyiciyle buluşan albüm, Husky Höskulds tarafından Studio 606’da kaydedilirken, Jay Ruston tarafından miksleniyor.

Fakir bir kereste ve balıkçı kasabasında üç meraklı, uçuk genç Trey Spruance, Mike Patton ve Trevor Dunn tarafından 1985’te temelleri atılan grup, 2000 yılına kadar Mr. Bungle (1991), Disco Volante (1995) ve California (1999) isimli albümleri yayımlamıştı.

tr_TRTurkish