Shawn ‘Clown’ Crahan, Slipknot’ın Yayımlanmamış Albümü “Look Outside Your Window”un Bu Yıl Gün Yüzüne Çıkabileceğini Söyledi

Slipknot’tan Shawn ‘Clown’ Crahan, grubun yayımlanmayan albümü “Look Outside Your Window”un bu yıl içinde gün yüzüne çıkabileceğini açıkladı.

“Look Outside Your Window”, Slipknot’tan Corey Taylor, Sid Wilson, Jim Root ve Crahan tarafından, grup 2008’de “All Hope Is Gone” albümü üzerinde çalışırken aynı zamanda kaydedildi. Bir noktada, Taylor iki kaydı bir araya getirmeye çalıştı, ancak parçalar örtüşmedi. Bugüne kadar, oturumlardan yalnızca bir parça yayımlandı ki o da “All Hope Is Gone” albümünün bonus parçası “Til We Die”.

Grup, o zamandan beri birçok kez kayıp albümü yayımlamaktan bahsetti. 2020’de NME’ye konuşan Clown, grubun 2019 Noel’inde albümü neredeyse yayımlayacağını ancak sonunda altıncı stüdyo albümü “We Are Not Your Kind”ın yoluna çıkmasını istemedikleri için aleyhte karar verdiklerini açıkladı.

Upset Magazine ile yaptığı yeni bir röportajda ise Clown, “Look Outside Your Window”ı “inanılmaz bir çalışma bütünü” olarak tanımladı. Bir daha Corey Taylor’ı böyle duymayacaksınız. Müzik ve sözler… hayatımda yaptığım en iyi şeylerden biri” diye açıkladı.

Slipknot’ın son stüdyo albümü “The End, So Far” geçen eylül sonu dinleyiciyle buluştu.

Fotoğraf: Fred Kuhlman

nme.com

What's your reaction?

tr_TRTurkish