Serra Arıtürk’ten Yeni Bir Şarkı Daha ‘Yıldızlar’

“Yıldızlar”, Serra Arıtürk’ün albümünü oluştururken ilk ortaya çıkan parça olma özelliğini taşıyor.

Sanatçının, r&b’nin en yeni isimlerinden Gomeisa’yla ortak çalışmasının ürünü olan Yıldızlar’ın düzenlemesi ise Yaşar Görkem Arslan’a ait.

İlk albümünün başlangıcını temsil etmesinin yanı sıra; yeni Serra’yı, kendini ve sound’unu bulma yolculuğunun da çıkış noktası ‘Yıldızlar’. Özgüveni yüksek, ne istediğini bilen, almaktan çekinmeyen, cesur bir genç kadının dilinden; hem nostaljik, hem yeni, rahat, seksi.

Sanatçının Süheyl Atay ve Orkun Tunç prodüktörlüğündeki Garaj Müzik etiketli ilk albüm projesine ait yayımlanan son parçalardan olan ‘Yıldızlar’, esas sürprizi sona bıraktığı hissiyatını uyandırıyor.

Sanatçının henüz bebekken hayatına girmiş ve sahneyle ilgili ilk hayallerini kurmasına sebep olmuş Britney Spears’ın çıkış yıllarını anımsatan sound’u ile ‘Yıldızlar’; r&b, soul ve pop müziğin kesiştiği alanda, benzeri olmaksızın parlıyor.

Amerikan tınılı vokallerin ve funk çalımlı bas gitar partilerinin öne çıktığı şarkı, tam bir parti/dans parçası. Sakin ama hareketli, cool ama eğlenceli.

‘Yıldızlar’ın self-made hissi veren, eğlenceli video klibi ise sanatçının daha önceki projelerinde de çalıştığı Küçük Oda imzası taşıyor. Fotoğraflar, Küçük Oda’dan Kağan Tekkaya’ya ait.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

tr_TRTurkish